Kluczowa postać świata Bitcoinów Steve Bannon został aresztowany

Steve Bannon był liderem opinii Bitcoinów nie dla wielu, ale dla jednej bardzo ważnej osoby – prezydenta USA Donalda Trumpa.

Aresztowanie byłego stratega Białego Domu, Steve’a Bannona, wywołało pytanie, co się dzieje? Napięcia polityczne w Stanach Zjednoczonych eskalują, a obecna administracja wygląda jak kanapka z wieloma warstwami.

Steve Bannon był główną osobą, która była nieformalnym liderem opinii Bitcoin dla prezydenta USA Donalda Trumpa. Długa podróż Bannona do Bitcoina rozpoczęła się na początku obecnego stulecia, zanim pojawiła się krypto waluta klucza z kołyski. Bannon bardzo lubił „żetony do gier“ i niematerialne artefakty, które zbierał w różnych grach komputerowych.

Po pojawieniu się Bitcoina Steve otworzył oczy na nowe zjawisko. Geek Steve został wprowadzony do wielkiej polityki przez Donalda Trumpa, który popchnął go na stanowisko swojego głównego stratega. Według Trumpa, Bannona https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1157393367619104768?s=20, który był „jednym z moich najlepszych uczniów nadal jest wielkim fanem Trumpa“. Steve dołączył do mnie po tym jak wygrałem prawybory, ale uwielbiałem z nim pracować!“

Bannon jest jednym z wielkich inwestorów w Bitcoins, a jego żywy umysł był zajęty myślami o kryptokursach i przyszłości ekonomii i polityki.

Moja komunikacja z Bannonem była odległa, a on dowiedział się, że zespół byłego wiceprezesa Joe Bidena zaczął używać Bitcoins jako cichego środka finansowego, aby ominąć ograniczenia amerykańskiego kodeksu wyborczego w zakresie finansowania kampanii. Te Bitcoins były instrumentem przekształcenia amerykańskiej pomocy przeznaczonej do budżetu Ukrainy w 2014 roku i wykorzystały ją na tajne fundusze rezerw finansowych w celu późniejszego pobudzenia kampanii Bidena. Joe Biden, kiedy Hillary Clinton dostała cios od Donalda Trumpa podczas wyborów, był niezadowolony, że hojnie wykorzystał swoją szansę na wygraną nad Trummem. Biden stał się obsesją na punkcie pomysłu, aby wygrać z Trumpem w 2020 roku przyjdzie piekło lub wysokiej wody.

Bannon poinformował Trumpa o użyciu Bitcoins przez drużynę Bidena w lipcu ubiegłego roku, a prezydent USA walczył tym razem z kryptokur walutami. Bannon zaczął badać adresy Bitcoinów, aby uzyskać kluczowe osoby do światła, które używają Bitcoinsów do wspierania kampanii Bidena i nie zadeklarować go. Te działania sprowokowały kampanię zniesławienia przeciwko Steve’owi. Ponadto, zespół Bidena użył dźwigni na niektórych ludzi w F.B.I. do poszukiwania brudu przeciwko Bannonowi i wreszcie, widzimy „‚We Build the Wall‘ case“.

Bannon przyznaje się do niewinności pod zarzutem oszustwa, uwolnił za kaucją 5 milionów dolarów i… uciszył się. Prawdziwym powodem aresztowania Bannona jest wyłączenie jego wysiłków na rzecz ujawnienia tych przestępców w obozie Bidena, którzy oszukują amerykańskich podatników, gdy po pierwsze, przekierowali amerykańskie pieniądze do Bitcoins zamiast pozwolić im popłynąć do budżetu Ukrainy jako pomoc amerykańska, a po drugie, gdy ci ludzie używają tych Bitcoins do nielegalnego finansowania oferty prezydenta Bidena.

Jak wiem, Bannon prawie zakończył swoje śledztwo i był gotowy do przedstawienia wyników 21 sierpnia, ale wszystkie jego ustalenia podjęte przez F.B.I. oddział został skutecznie zniszczony. Jeśli ktoś chce uczciwych wyborów prezydenckich w USA, to może ktoś wybierze pracę Steve’a i sfinalizuje jego niedokończoną misję, by poznać prawdę. Ta praca jest również ważna dla społeczności Bitcoinów, ponieważ Amerykański Donald Trump zamierza rozprawić się z biznesem kryptokurwalutowym, dopóki wszystkie Bitcoiny używane w polityce USA nie uzyskają pełnego zezwolenia KYC i AML. I w tym znaczeniu, jesteśmy teraz świadkami, jak kluczowa postać dla świata Bitcoinów została uciszona.